267
École française du XIXe siècle
Jeté de roses
€200 - 300
€131

Jeté de roses
Huile sur panneau

18 x 23 cm ( 7 x 9 in.)

Roses on a ledge, oil on panel, French School, 19th century

Auctioneer

Stéphane AUBERT
Auctioneer
saubert@artcurial.com

Eric BAILONI
Tel. +33 1 42 99 20 20
ebailoni@artcurial.com