267
École française du XIXe siècle
Jeté de roses
Estimation :
200 - 300 €
131 €

Jeté de roses
Huile sur panneau

18 x 23 cm ( 7 x 9 in.)

Roses on a ledge, oil on panel, French School, 19th century

Commissaire-priseur

Stéphane AUBERT
Commissaire-priseur
saubert@artcurial.com

Eric BAILONI
Tél. +33 1 42 99 20 20
ebailoni@artcurial.com