Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
Signé et numéroté au dos "Gilioli 0000/6"Fonte Tesconi, Pietrasanta