Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
signé, titré, daté "3/85" et annoté "ce qui reste d'aile"
Galerie de France, Paris