Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
Amours bergères - BISCUIT.(manques).Orléans, XVIIIème siècle.H. : 18,5 cm.