100
XIXe siècle
Deux saints
€200 - 300
€262

Deux saints
Huile sur panneau

20 x 15 cm (7 ¾ x 6 in.)
(Importants manques)

Two saints, oil on panel, 19th century

Auctioneer

Stéphane AUBERT
Auctioneer
saubert@artcurial.com

Eric BAILONI
Tel. +33 1 42 99 20 20
ebailoni@artcurial.com