100
XIXe siècle
Deux saints
Estimation :
200 - 300 €
262 €

Deux saints
Huile sur panneau

20 x 15 cm (7 ¾ x 6 in.)
(Importants manques)

Two saints, oil on panel, 19th century

Commissaire-priseur

Stéphane AUBERT
Commissaire-priseur
saubert@artcurial.com

Eric BAILONI
Tél. +33 1 42 99 20 20
ebailoni@artcurial.com