Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
Chacun signé et daté en bas à droite "J. Kolar, 84"26,5 x 18,5 cm27 x 21,5 cm29 x 24,5 cm