165
TILT (1973-)
ONE DAY PINK BLUE- 2011
€6,000 - 8,000
€7,800

ONE DAY PINK BLUE- 2011
Acrylique sur toile

Signée, titrée et datée au dos

ACRYLIC ON CANVAS ; SIGNED, TITLED AND DATED ON THE BACK

Karine CASTAGNA
Tel. +33 1 42 99 20 28