165
TILT (1973-)
ONE DAY PINK BLUE- 2011
Estimation :
6 000 - 8 000 €
7 800 €

ONE DAY PINK BLUE- 2011
Acrylique sur toile

Signée, titrée et datée au dos

ACRYLIC ON CANVAS ; SIGNED, TITLED AND DATED ON THE BACK

Karine CASTAGNA