Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
Louise de M...Portrait d'hommeMiniature sur ivoire6,3 x 5,3 cmSignée et daté 1818 à gaucheVR