Sell/Buy
Departments
XXth –XXIst Centuries
Luxury & Lifestyle
Classical Arts
News
The House
Artcurial in France
Artcurial Worldwide
Artcurial Group
en
GUENOTPortrait de jeune filleMiniatureSignée et datée 1797Diam. :6,7 cmVR